Katalogumuza yeni gelen süper bir aynı sefa şampuan ve duşjeli 

Farmasi haziran kataloğumuzda yeni satışa sundumuğumuz Dr.Cevdet Tuna ürün serimiz içindeki Aynısefa ürün gurubumuza Dr.C.Tuna Aynısefa yağı özlü şampuan ve duş jelimiz eklendi. Çok seveceğiniz bu ürünümüzle sağlıklı  kişisel bakım ürünü kullanırken aynı zamanda sorunlarınızı da çözeceksiniz.Paraben ve boya içermeyen naturel aktifler içeren bu ürünümüzü güvenle kullanabilirsiniz.
NEDEN FARMASİ AYNISEFA  YAĞLI (CALENDULA) ŞAMPUANI KULLANMALIYIZ?
Farmasi Aynısefa yağı özlü (Calendula) Şampuan kuru ve hassas saç derisine sahip kişiler için tasarlanmıştır.
Kuru saç derisi ne demek?

Ellerinizde ve yüzünüzde kuru cilt deneyimi yaşıyorsanız, cildinizin nem bariyerlerinin zarar gördüğü söylenebilir. Bunun sonucunda rahatsızlık veren bir gerginlik hissedersiniz. Bu durum, kaşıntı, kızarıklık hatta dökülme ile bile sonuçlanabilir.
Bu durum saç deriniz için de aynıdır. Kuru saç derisine sahip kişiler kepek sorunu ile karşı karşıya kalabilir. Kepek cildin doğal nem korumasına zarar verdiği için cilt kurayabilir, gerginlik ve rahatsızlık hissine neden olabilir.
Bu kuruluk aynı zamanda saçı da etkileyebilir. Saçı sağlıklı tutacak olan yeterli nemin olmaması nedeniyle, saçta elektriklenme ve kuruluk hissi görülebilir.
Hassas saç derisine demek?

Saç deriniz, vücudunuzda eller ve yüzden sonra hassasiyet sorunu yaşaması en olası üçüncü bölgedir ve kolayca kızarıklık ve iritasyon oluşabilir.

’Duşta su sıcaklığını azaltmaktan, hassas cilt üzerinde nazik olmak üzere tasarlanmış bir şampuan seçmeye tek yapabileceğiniz ’pek çok basit unsur vardır.
Kaşıntılı saç derisi ne demek?

Araştırmalar, kepeğin en yaygın ve en rahatsız edici yan etkisinin kaşıntı olduğunu göstermiştir. Saç deriniz irrite oldukça kaşıntı hissi oluşmaya başlar. Ve tabii ki ilk reaksiyonunuz, kaşınmak olur. Kaşınan saç derisi hassaslaşır, hassaslaşan saç derisi ise daha çok kaşınır, irrite olur. Böylelikle kısır bir döngü oluşur.
#farmasi #aynisefa #sedef #egzama #sağlık #eskisehir #istanbul #şampuan #duşjeli #ruj #kozmatik

Sosyal Medyada Paylaş

BÜYÜK FARMASİ AİLESİNE KATILIN. KAZANMAYA BAŞLAYIN

Ad/Soyad (gerekli)

Cep Telefonu (gerekli)

İl/İlçe (gerekli)

Tüm dünyada milyonlarca kişi Farmasi kariyer fırsatları ile keyifli vakit geçirerek para kazanıyor. Siz de Farmasi kariyer fırsatları ile hayallerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz! Farmasi’nin güzellik ve fırsatlarla dolu dünyasının kapılarını şimdi açın!

Ad/Soyad (gerekli)

Cep Telefonu (gerekli)

İl/İlçe (gerekli)